Jak dopasować plakaty do sypialni?

Sypialnia to pomieszczenie, w którym spędzamy większość część dnia i nocy. Jej wystrój wpływa nie tylko na samopoczucie, ale również jakość snu. W związku z tym wszystkie elementy wyposażenia, jak i dodatki powinny być dokładnie przemyślane tak, aby tworzyły spójną całość zapewniającą odpowiednie warunki do relaksu i odpoczynku. W ostatnim czasie dużą popularność zdobywają plakaty do sypialni. Czym się charakteryzują i jak dobrać odpowiednie? Czytaj dalej „Jak dopasować plakaty do sypialni?”

Poduszka pod stopami: pozbycie się zmęczenia w 15 minut

Jak często wracasz do domu z ciężkimi nogami i bólem pleców, kolan i szyi? Pamiętasz to uczucie, kiedy wszystko huczy i nawet ulubiona kanapa nie przynosi ulgi w zmęczeniu i znużeniu? Ten problem prześladuje wiele osób, a wszyscy potrzebujemy wygodnego odpoczynku.

Poduszka ortopedyczna na stopy pomoże Ci odzyskać siły po ciężkim dniu pracy lub wysiłku fizycznym. Nawet po 15 minutach leżenia na tej poduszce będziesz zrelaksowany i wypoczęty.

Czytaj dalej „Poduszka pod stopami: pozbycie się zmęczenia w 15 minut”

Obrazy modułowe we wnętrzu: rozwiązanie niestandardowe

Jednym z trendów we współczesnym projektowaniu przestrzeni mieszkalnych są obrazy modułowe. To nie tylko zdjęcia połamane na kawałki, to małe dzieło sztuki na Twojej ścianie. Ten artykuł ze stroisovety.org omawia miejsce obrazów modułowych we wnętrzu, ich zalety i wady oraz jak je powiesić na ścianie. Czytaj dalej „Obrazy modułowe we wnętrzu: rozwiązanie niestandardowe”