Łóżko z palet – do jakich wnętrz pasuje?

Łóżko z palet zyskuje coraz bardziej na popularności i większość osób decyduje się na tego typu rozwiązania z uwagi na fakt, iż wygląda ono bardzo oryginalnie i można wykonać je samodzielnie bez konieczności wydawania znacznych środków finansowych.

Do jakich wnętrz pasuje takie łóżko?

Jeśli uwielbiasz styl skandynawski lub bardziej industrialny i loftowy, wówczas takie drewniane łóżko z palet od meblepandarek świetnie sprawdzi się w Twojej sypialni. Surowość naturalnego drewna będzie wspaniale współgrać z dekoracyjnym betonem lub czerwoną cegłą na ścianie. Ponadto w przypadku wnętrz w stylu skandynawskim warto takie łóżko pomalować na jakiś jasny odcień, np. biały, aby świetnie się ono komponowało z dominującą kolorystyką wnętrza.

W jakich wnętrzach tego rodzaju mebel się nie sprawdzi?

Łóżka z palet nie będą dobrym, a przede wszystkim spójnym rozwiązaniem dla wnętrz urządzonych w stylu bardzo eleganckim i glamour. Zbyt duży kontrast surowego drewna nie będzie dobrze wyglądał w połączeniu z resztą mieszkania z licznymi kryształkami oraz bardzo eleganckimi meblami. Ponadto łóżko z europalet nie sprawdzi się również we wnętrzach bardziej „tradycyjnych”. Warto zatem najpierw przyjrzeć się swojemu mieszkaniu, a następnie zadecydować, czy łóżko z palet będzie się w nim dobrze prezentować.